اختصاصی ترین کاربران سامسونگ سری کاملا جدید گلکسی اس 24 را با پشتیبانی از Galaxy AI تجربه می کنند – اتاق خبر جهانی سامسونگ

اختصاصی ترین کاربران سامسونگ سری کاملا جدید گلکسی اس 24 را با پشتیبانی از Galaxy AI تجربه می کنند – اتاق خبر جهانی سامسونگ

Samsung Electronics میزبان Samsung Members Connect 2024 بود و بیش از 50 ستاره پرشور اعضای سامسونگ را گرد هم آورد تا شاهد آغاز عصر جدید هوش مصنوعی موبایل باشیم. این رویداد که طی سه شب و چهار روز برگزار شد، دسترسی انحصاری به Galaxy Unpacked 2024، جلسات یادگیری عمیق و تجربیات عملی با سری Galaxy S24 را ارائه داد.

رونمایی Galaxy AI: تجربه ای لحظه ای

نکته قابل توجه این رویداد اولین رونمایی از سری گل،ی اس 24 در گل،ی آنپکد 2024 بود. Stars Members Samsung از اولین ،، بودند که شاهد این دستگاه پیشگامانه بودند که با ویژگی های پیشرفته هوش مصنوعی همراه با هدف توانمندسازی کاربران در کارهای روزمره خود تکمیل شد. زندگی می کند.

“برای من، تماشایی بود. از لحظه ورود به محل برگزاری، با نوآوری‌های فراوان گل،ی اس 24 از ترجمه زنده، پیشنهاد Note Assist برای ویرایش، تجربیات دست اول از طراحی‌های جدید و گزینه‌های مختلف تا حتی اعلام مواردی که قرار است در این مکان برگزار شود، مواجه شدیم. حلقه کهکشان. نئوس والس، یکی از ستاره‌های عضو سامسونگ از اسپ،ا گفت: همه چیز شگفت‌انگیز بود.

ستارگان اعضای سامسونگ برای استفاده از سری Galaxy S24 و Galaxy AI در «منطقه تجربه محصول» هیجان‌زده بودند.

فرو رفتن عمیق در نوآوری هوش مصنوعی موبایل

سامسونگ جلسات آموزشی ویژه ای را به طور انحصاری برای ستارگان اعضای سامسونگ طراحی کرد که موضوعاتی مانند داستان طراحی سری Galaxy S24، Galaxy S24 101 و قابلیت های دوربین نسل بعدی را پوشش می دهد. این جلسات بینش های ارزشمندی را در مورد قلب چشم انداز هوش مصنوعی موبایل سامسونگ ارائه ،د.

با استفاده از قابلیت Live Translate Galaxy S24 – ترجمه صوتی و متنی تماس‌های تلفنی دو طرفه و هم‌زمان در برنامه بومی – ستارگان اعضای سامسونگ از پس‌زمینه‌های مختلف به‌طور یکپارچه با یکدیگر ارتباط برقرار ،د و با هم همکاری ،د و نشان دادند که چگونه هوش مصنوعی Galaxy می‌تواند به پر ، موانع زب، و شکاف‌های فرهنگی کمک کند. . ویژگی Circle to Search که به کاربران اجازه می‌دهد با کشیدن یک دایره روی ع، یا ویدیو اطلاعاتی را به دست آورند، ماهیت بصری و راحت Galaxy AI را بیشتر به نمایش گذاشت.

یکی از ستاره های عضو سامسونگ از ما،ی که هیجان خود را از آنچه که با هوش مصنوعی گل،ی موبایل آشکار خواهد شد، به اشتراک گذاشت: “امیدوارم عصر جدید هوش مصنوعی که توسط سامسونگ آغاز شده است، به زندگی ما در آینده بسیار راحت تر شود.”

اتصال جهان از طریق هوش مصنوعی

در این کارگاه، نمایندگان سامسونگ و ستارگان اعضای سامسونگ گرد هم آمدند تا عمیقاً در ا،یستم سامسونگ غوطه ور شوند و در مورد زندگی اعضای سامسونگ بحث کنند. هر دو گروه با استفاده از ویژگی Chat Assist Galaxy S24 برای ارتباط واضح و بدون مانع، از طریق پیام رسان در سراسر جهان به هم متصل شدند.

علاوه بر این، شرکت‌کنندگان با استفاده از سری Galaxy S24 برای تکمیل ماموریت‌ها و کشف جاذبه‌های مختلف در بازار میدان سن پدرو، ردیف سانتانا، سانتا کروز و موارد دیگر، از یک «تور نقطه‌ای سن خوزه» لذت بردند.

ما خیابان های سن خوزه را کاوش کردیم و با نقاشی های دیواری مختلف به ،وان پس زمینه ع، گرفتیم. ال، کامارا، یکی از ستارگان اعضای سامسونگ از مکزیک، گفت: استفاده از ویرایش ژنراتور گل،ی اس 24 به من این امکان را داد که به ع،‌ها حس شخصی اضافه کنم که این یک امتیاز اضافی بود.

این رویداد با یک شام جشن، با تجلیل از دستاوردهای ستارگان اعضای سامسونگ و تقویت حس اجتماعی به پایان رسید.

نگاهی اجمالی به آینده هوش مصنوعی موبایل

Samsung Members Connect 2024 به ،وان یک پلتفرم قدرتمند برای Samsung Electronics عمل کرد تا با پرشورترین طرفداران خود ارتباط برقرار کند و پتانسیل بی حد و حصر هوش مصنوعی تلفن همراه را به نمایش بگذارد. این رویداد بینش‌های ارزشمندی را در مورد مسیر آینده Galaxy ارائه کرد و تعهد سامسونگ را برای ایجاد یک تجربه گل،ی بهتر برای همه تقویت کرد.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/samsung-members-connect-2024-samsungs-most-dedicated-users-experience-the-all-new-galaxy-s24-series-powered-by-galaxy-ai?utm_source=rss&utm_medium=direct