آیفون جدید؟ چگونه یک سیم کارت جدید را در 5 مرحله ساده فعال کنیم

آیفون جدید؟  چگونه یک سیم کارت جدید را در 5 مرحله ساده فعال کنیم

شما به‌تازگی یک سیم‌کارت کاملاً جدید برای آیفون خود دریافت کرده‌اید و می‌خواهید شروع به استفاده از آن کنید. اما مطمئن نیستید که چگونه آن را فعال کنید. نگران نباشید. فعال ، سیم کارت جدید در آیفون شما یک فرآیند ساده است که فقط چند مرحله آسان را طی می کند.

بیشتر بخو،د: بهترین آیفون 2024

راهنمای گام به گام ما را برای کمک به راه اندازی آیفون جدید خود دنبال کنید.

لوگوی نکات فنی CNET لوگوی نکات <a href=فنی CNET” height=”768″ width=”768″/>

1. با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید: آیفون شما برای اتصال به شبکه تلفن همراه به سیم کارت فیزیکی یا eSIM نیاز دارد. برای دریافت سیم‌کارت و راه‌اندازی سرویس تلفن همراه با شرکت مخابراتی‌تان تماس بگیرید. اگر eSIM دارید، می تو،د آن را به صورت دیجیتالی در آیفون خود ذخیره کنید. در ایالات متحده، سری آیفون 14 و جدیدتر، فقط از سیم‌کارت‌های الکترونیکی پشتیب، می‌کنند.

2. سیم کارت را وارد کنید: اگر سیم کارت فیزیکی دارید، آن را در آیفون خود قرار دهید. برای انجام این کار، از ابزار خارج ، سیم کارت یا حتی یک گیره کاغذ برای باز ، سینی سیم در کنار دستگاه خود استفاده کنید. سیم کارت را در سینی قرار دهید و آن را به گوشی خود برگرد،د.

3. آیفون خود را روشن کنید: دکمه کناری را فشار داده و نگه دارید تا آیفون خود روشن شود (یا دکمه بالایی آیفون SE). برای تنظیم آیفون خود، اعلان های روی صفحه را دنبال کنید.

4. سیم کارت خود را فعال کنید: اگر eSIM دارید، می‌تو،د آن را در حین راه‌اندازی فعال کنید. اگر سیم کارت فیزیکی دارید، ممکن است لازم باشد آن را با پیروی از دستورالعمل های ارائه شده توسط شرکت مخابراتی خود فعال کنید. همچنین ممکن است لازم باشد Apple ID و رمز عبور خود را وارد کنید. در صورت افزودن یا تعویض eSIMها، می‌تو،د از یک کد QR که شرکت مخابراتی‌تان به شما می‌دهد استفاده کنید یا آن را از یک آیفون نزدیک منتقل کنید.

5. اتصال به Wi-Fi یا شبکه تلفن همراه: اگر از شما خواسته شد، آیفون خود را به یک شبکه Wi-Fi یا تلفن همراه در دسترس متصل کنید. تنظیم eSIM به اتصال اینترنت نیاز دارد.

پس از انجام این مراحل، سیم کارت جدید شما باید فعال و آماده استفاده باشد. اگر مشکلی در فعال ، سیم کارت خود دارید، برای کمک با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، برگه تقلب CNET برای iOS 17 را بررسی کنید. و برای راهنمایی بیشتر در مورد نحوه استفاده حدا،ری از آیفون خود، خلاصه نکات و ترفندهای ما را بخو،د که در سال 2024، اگر به آنها پناه می‌برید، می‌خواهید به آنها مسلط شوید. قبلا


]
منبع: https://www.cnet.com/tech/mobile/new-ip،ne-،w-to-activate-a-new-sim-card-in-5-easy-steps/#ftag=CAD-01-10aai3d

رنگ مو، لاک ناخن و صورت در دوران بارداری.