«آنچه مهم است ذهن باز است» بازی‌های المپیک زمستانی جوانان Gangwon 2024 با گلکسی – اتاق خبر جهانی سامسونگ

«آنچه مهم است ذهن باز است» بازی‌های المپیک زمستانی جوانان Gangwon 2024 با گلکسی – اتاق خبر جهانی سامسونگ

بازی‌های المپیک زمست، جوانان Gangwon 2024، یک جشنواره ورزشی برای جوانان در سراسر جهان، در 19 ژانویه در استان Gangwon آغاز شد. Samsung Electronics به ،وان شریک رسمی جه، بازی‌های المپیک زمست، جوانان شرکت کرد و در فعالیت‌های مختلفی برای حمایت از ورزشکاران جوان جه، که در چالش‌ها بودند شرکت کرد و از این طریق قلب ورزشکاران و طرفداران را تسخیر کرد.

به ،وان اولین بازی های المپیک زمست، جوانان در آسیا، بیش از 1800 ورزشکار جوان از 79 کشور در 15 رشته ورزشی در هفت رویداد در دو هفته با یکدیگر رقابت خواهند کرد و روح المپیک را تقویت خواهند کرد. با توجه جه،ان به بزرگترین بازی‌های المپیک جوانان در تاریخ، سامسونگ الکترونیک با میزب، مرکز تجربه محصولات جدید رونمایی شده در Galaxy Unpacked 2024 و برگزاری جلساتی با حضور ورزشکاران ملی المپیک، تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را برای شرکت‌کنندگان فراهم می‌کند.

اتاق خبر سامسونگ به سایت بازی های المپیک جوانان رفت که توسط جدیدترین فناوری اطلاعات و گل،ی سامسونگ خاص تر شد.

▲ نمای مرکز تجربه Samsung Electronics واقع در پارک المپیک Gangneung در استان Gangwon

“با Galaxy AI در یک میدان برفی زمست، آشنا شوید.” – مرکز تجربه بازی های المپیک گل،ی سامسونگ

مرکز تجربه بازی های المپیک Samsung Galaxy در پارک المپیک Gangneung واقع شده است. به شکل یک توپ برفی غول پیکر، بازدیدکنندگان را به یاد یک میدان برفی زمست، انداخت و توجه آنها را به خود جلب کرد. صف طول، جلوی در ورودی با وجود هوای سرد نشان از علاقه شدید به محصولات جدید رونمایی شده در Galaxy Unpacked اخیر داشت.

▲ بازدیدکنندگان منتظر ورود به مرکز تجربه بازی های المپیک Samsung Galaxy هستند.

بیرون از مرکز تجربه، سازه ای به ارتفاع 8 متر با طلسم رسمی بازی ها، مونگچو و آرم گل،ی سامسونگ پذیرای بازدیدکنندگان بود. یک منطقه ع، که مشارکت مونگچو و سامسونگ الکترونی، با بازی های المپیک را نشان می دهد و به نظر می رسد یک کره برفی در منطقه اطلاعاتی راه اندازی شده است. همه بازدیدکنندگان از آنجا ع، گرفتند و هیجان خود را برای مسابقه نشان دادند.

▲ (از سمت چپ) منطقه اطلاعات، کتی اورمرود اس،ردی در حال ع، گرفتن در منطقه ع،

مرکز تجربه اصلی مملو از بازدیدکنندگ، بود که مشتاق دیدن جدیدترین محصولات گل،ی بودند. مرکز تجربه شامل یک منطقه تجربه بود که در آن بازدیدکنندگان می‌توانستند ویژگی‌های اصلی Galaxy AI در سری گل،ی S24 و همچنین فضاهای دیگری را که تجربیات تلفن همراه نوآورانه Galaxy را به نمایش می‌گذارند، مانند Galaxy foldable و منطقه نمایشگاهی Galaxy Book4 امتحان کنند. و غیره.

▲ بازدیدکنندگان برای استفاده از محصولات جدید گل،ی جمع شده اند.

به طور خاص، Galaxy AI که امکانات بی نهایت دستگاه های تلفن همراه را ارائه می دهد، با استقبال زیادی از بازدیدکنندگان مواجه شد. بازدیدکنندگان از تجربیات جدید مبتنی بر هوش مصنوعی، از جمله Live Translate، که تماس تلفنی را در زمان واقعی ترجمه می‌کند، هیجان زده شدند. Circle to Search، که به کاربران این امکان را می دهد که یک تصویر یا ویدیو را حلقه بزنند تا به سرعت اطلاعات را بدون حرکت دادن صفحه پیدا کنند. و Note Assist که متون طول، نوشته شده در برنامه Samsung Notes را خلاصه می کند. یکی از بازدیدکنندگ، که Galaxy AI را امتحان کرده است، گفت: «فکر می‌کنم ویژگی ترجمه و ترجمه زنده برای برقراری ارتباط راحت با خارجی‌ها در رویدادهای بین‌المللی مانند بازی‌های المپیک جوانان بسیار مفید خواهد بود».

▲ اس،ورد بریت،ایی کیتی اورمرود در حال گوش دادن به توضیحات در مورد ویژگی های مختلف هوش مصنوعی در سری Galaxy S24 است.

▲ (از سمت چپ) بازدیدکنندگان در حال تجربه ترجمه زنده و Note Assist Galaxy AI هستند.

▲ بازدیدکنندگان در حال آزمایش ویژگی Circle to Search هستند. تنها با یک حرکت ساده می تو،د به راحتی جستجو کنید.

بازدیدکنندگان با انجام بازی‌های ورزشی زمست، و گرفتن سلفی با سری Galaxy S24 از یک تجربه سرگرمی منحصربه‌فرد لذت بردند. شرکت‌کنندگ، که با سری گل،ی اس 24 ع، گرفتند تحت تأثیر تجربه دوربین قدرتمند قرار گرفتند که زوم با وضوح بالا و همچنین ع،‌های بهینه را حتی در نور کم ممکن می‌سازد. ویژگی‌های مختلف ویرایش برنامه Gallery Galaxy AI که می‌تواند کیفیت ع،‌ها و فیلم‌های گرفته‌شده را تا حد زیادی بهبود بخشد، بسیار مورد توجه قرار گرفت.

▲ منطقه بازی ورزش‌های زمست، و بازدیدکننده‌ای که از بازی پرش اسکی با سری Galaxy S24 لذت می‌برد

▲ بازدیدکنندگان از ویژگی Nightography استفاده می‌کنند، که به شما امکان می‌دهد ع،‌های واضح بگیرید، حتی زم، که در شب زوم می‌کنید

▲ بازدیدکننده ای که از Moongc،، طلسم Gangwon 2024 ع، می گیرد و ع، را با استفاده از Galaxy AI ویرایش می کند.

علاوه بر این، بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند از رویدادهای مختلفی که در مرکز تجربه برگزار می‌شود لذت ببرند تا اقلام کالایی را که نمادی از Gangwon 2024 و استان Gangwon هستند، و Moongc، طلسم Gangwon 2024 که از مرکز تجربه بازدید می‌کند، ارائه کنند.

▲ بازدیدکننده ای در مرکز تجربه بازی های المپیک گل،ی سامسونگ که با مونگچو ع، می گیرد

▲ (از سمت چپ) بازدیدکننده ای که در رویداد تور تمبر شرکت می کند، کالا به شرکت کنندگان رویداد ارائه می شود

پیام پشتیب، تیم سامسونگ گل،ی

در بیستم، یک روز پس از مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک زمست، جوانان، اولین جلسه چت با سامسونگ گل،ی، که در آن داستان‌های الهام‌بخش برای ورزشکاران و بازدیدکنندگان جوانان به اشتراک گذاشته می‌شود، در مرکز تجربه بازی‌های المپیک سامسونگ گل،ی برگزار شد.

تیم سامسونگ گل،ی، گروهی از سفیران متشکل از ورزشکاران المپیکی از سراسر جهان که به نمایندگی از ورزش‌های مختلف می‌پردازند، در این رویداد شرکت ،د و با موضوع «ش،تن موانع و گشودن فرصت‌های جدید» به بحث و گفتگو پرداختند. این رویداد مملو از ورزشکاران جوان، بازدیدکنندگان، مقامات المپیک، اینفلوئنسرها و همچنین رسانه های محلی و بین المللی بود که برای گوش دادن به جلسه گرد هم آمده بودند.

▲ جلسه مملو از حضار بود.

این رویداد با بازیگر Jae Min Park، که مفسر بازی های المپیک و سفیر Gangwon 2024 است، آغاز شد و جلسه را مدیریت می کرد. پارک بازیگر گفت: “سامسونگ الکترونیک برای حدود 35 سال شریک رسمی بازی های المپیک بوده است.” او توضیح داد: “ما جلسه “چت با تیم سامسونگ گل،ی” را برگزار کردیم تا الهام بخش بازی های المپیک برای جوانان باشیم.”

هنگامی که عضو تیم سامسونگ گل،ی و ورزشکار ملی ش،تن بازی های المپیک آینده پاریس 2024، عضو تیم سامسونگ گل،ی و ورزشکار اسکیت پیست کوتاه و سرعت، دای هیون هوانگ از بازی های المپیک زمست، پکن 2022 و تیم، تماشاگران به تشویق و تشویق پرداختند. عضو گل،ی سامسونگ و اس،رد سوار بریت،ایی کیتی اورمرود از پکن 2022 ظاهر شد.

▲ (از سمت چپ) بازیگر جا مین پارک، ورزشکار اسکیت سرعت در مسیر کوتاه، دائهئون هوانگ، ورزشکار بریکینگ یری کیم و اس،وردکار کیتی اورمرود

یری کیم، که در بازی‌های المپیک تابست، جوانان بوئنوس آیرس 2018 شرکت کرد، و دائهون هوانگ، که در بازی‌های المپیک زمست، جوانان لیله‌هامر 2016 شرکت کرد، گفتند که آمدن به گانگوون 2024 احساس خاصی بود. کیم به یاد می آورد که حتی بیشتر مشتاق است که بیاید، زیرا یک بار در زندگی فرصتی برای شرکت در بازی های المپیک جوانان بود. اما فکر می‌کنم ما با ،ب مدال در مسابقات بریکینگ، که برای اولین بار در کره و همچنین خود ورزش بود، تاریخ را ساختیم. بنابراین این یک خاطره بسیار م،ادار و غرورآفرین است.» بازی های المپیک جوانان برای من گامی به سوی و تجربه ای برای آماده شدن برای بازی های المپیک آینده بود. هوانگ گفت این چیزی است که امروز مرا به اینجا رساند.

▲ (از سمت چپ) ورزشکار بریکینگ یری کیم، ورزشکار اسکیت سرعت پیست کوتاه، دائهئون هوانگ

کیتی اورمرود تجربه خود را به ،وان مربی برای ورزشکاران جوان به اشتراک گذاشت. اورمرود گفت: “من سعی می کنم اهمیت لذت بردن از ورزش را به آنها نشان دهم.” او افزود: «من فکر می‌کنم لذت بردن از کاری که انجام می‌دهید یکی از قوی‌ترین محرک‌ها در زندگی و پایه‌ای برای رشد است.»

▲ کتی اورمرود اس،رد

اعضای تیم سامسونگ گل،ی چالش‌هایی را که در طول دوران ورزشی خود با آن مواجه بودند و نحوه غلبه بر آنها و ایجاد فرصت‌های جدید به اشتراک گذاشتند. اورمرود که درست قبل از بازی های المپیک زمست، پیونگ چانگ 2018 به دلیل آسیب دیدگی تحت هفت عمل جراحی قرار گرفت، گفت: «حتی زم، که مجبور شدم راه رفتن را دوباره یاد بگیرم، اجازه ندادم که مانع من شود.» او گفت: “حمایتی که در حین به اشتراک گذاشتن روند توانبخشی خود در رسانه های اجتماعی دریافت کردم، کمک زیادی به من کرد تا از آن عبور کنم و دوباره خودم را به ،وان یک اس،ردباز دیدم.”

کیم که محدودیت‌های خود را به ،وان یک بریک دانسر ناشنوا غلبه کرد، گفت: «من همیشه نگران این بودم که آیا سمعک‌هایم موسیقی را به درستی پخش می‌کنند یا خیر، اما ناتو،‌ام را مانعی برای زندگی‌ام نمی‌دانستم. او گفت: “باز ، در مورد معلولیت خود در واقع به من کمک کرد تا با مردم بیشتر ارتباط برقرار کنم و رشد کنم.”

دائهئون هوانگ که مدال طلای پکن 2022 را به دست آورد، توصیه های خود را در مورد احساس فشار در مورد آسیب دیدگی به اشتراک گذاشت. او گفت: «اگر بگویم هر بار که مجروح می‌شدم، تقلا نکردم، دروغ می‌گویم. او گفت: “با مصدومیت بیشتر، بیشتر تمرین کردم و از آن به ،وان فرصتی برای قوی تر شدن استفاده کردم.” او تاکید کرد که اگر به تلاش ادامه دهید کاری نمی تو،د انجام دهید.

داستان‌های صمیمانه ورزشکاران تیم سامسونگ گل،ی که با ذهنی باز بر محدودیت‌های خود غلبه ،د، در بین بسیاری از مردم طنین‌انداز شد، زیرا آنها با روحیه برند سامسونگ گل،ی برای پیگیری امکانات نامحدود مبتنی بر باز بودن مطابقت دارند.

هوانگ در پاسخ به سوال مخاطبان درباره استفاده از گل،ی به‌،وان عضو تیم سامسونگ گل،ی، گفت: «من از دوربین شگفت‌انگیز Galaxy برای فیلم‌برداری برای تجزیه و تحلیل آموزشی استفاده می‌کنم.» اورمرود گفت: «من از Galaxy Z Flip استفاده می‌کنم و در جیب من جای می‌گیرد، بنابراین می‌توانم هنگام اس،رد نیز از آن استفاده کنم. او افزود: “برای من، این گوشی هوشمند مانند یک تغییر دهنده بازی برای اس،ورد است.”

▲ ورزشکار اسکیت سرعت در مسیر کوتاه، دای هیون هوانگ به سوالات حضار پاسخ می دهد.

در طی مصاحبه حضوری با اتاق خبر سامسونگ، که آ،ین ،مت بود، هر یک از اعضای تیم سامسونگ گل،ی پیام گرمی برای حمایت از رویاپردازان ورزشی گذاشتند.

از بازی‌های المپیک تابست، جوانان سنگاپور 2010، که اولین بازی‌های المپیک جوانان بود، تا بازی‌های المپیک زمست، جوانان Gangwon 2024، Samsung Electronics جوانان را در سفر چالش‌ها و دستیابی به رویاهایشان همراهی می‌کرد. از آنجایی که سامسونگ برای ورزشکاران جو، که محدودیت‌های خود و جوانان جهان را به چالش می‌کشند، ریشه دارد، سامسونگ الکترونی، مشتاق است تا با برقراری ارتباط بین ورزشکاران و طرفداران جه، به ،وان شریک رسمی بازی‌های المپیک آتی پاریس 2024، نقش بزرگی را از جهات مختلف ایفا کند.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/what-matters-is-an-open-mind-gangwon-2024-winter-youth-olympic-games-with-galaxy?utm_source=rss&utm_medium=direct