آموزش تکنسین آزمایشگاه مجتمع آموزشی آپادانا | آموزشگاه آپادانا تبریز

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است. در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه، آکادمی URS امارات داده می شود. دقت کنید که تمام عوائد حاصله از فروش این دوره به بنیاد خیریه مصطفی تعلق دارد.

دوره متصدی پذیرش و نمونه گیری به درد چه کسانی میخوره؟

آکادمی آموزش ایرانیان مرکز برگزاری دوره های آموزشی با مدارک معتبر بین المللی می باشد. جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره آموزشی آشنایی با بیماری دیابت با پشتیبانی تماس بگیرید. آکادمی آموزش ایرانیان دوره های خود را تحت استانداردهای بین المللی کشور برگزار کرده و تمامی استاندارد ها و سرفصل های تعیین شده از طرف این سازمان را اجرا میکند . دقت کنید که در بسیاری از آزمایشگاه های شهر های کوچک و یا لوکال 50% آزمایشاتی که در این دوره خواهید دید پذیرش نمی شود. پس شما که این دوره آموزشی را فرا گرفته اید بسیار کار بلدتر و حرفه ای تر از افراد شاغل در آزمایشگاه خواهید بود.

دوره مدیریت زخم

برای مشاهده نمونه آموزش های حضوری و غیر حضوری  روی این لینک کلیک کنید. کارشناسان با توجه به بخشی که در آن مشغول هستند، موظف اند نسبت به محیط های کشت، معرف ها و کیت ها و سایر مواد مصرفی آگاه باشند. مثلا اگر زمانی نتیجه تستی با توجه به پرونده ثبت شده در هنگام پذیرش، مغایرت داشته باشد، کارشناس موظف است با آگاهی بر اصول کنترل کیفیت دستگاه، معرف ها، کیت ها و کاربر هر دستگاه، خطای به وجود آمده را شناسایی و آن را رفع کند. همچنین به افزایش صحت و دقت تشخیص در ارزیابی های بالینی پزشک از بیماران، کمک موثری میکنند. آمریکا – پیش بینی ها نشان می دهد میزان استخدام کارشناسان آزمایشگاه بین سال های۲۰۱۰  تا۲۰۲۰ ، رشد۱۵  درصدی و برای متخصصان آزمایشگاه (افراد دارای مدارک عالی) رشد ۱۱ درصدی خواهد داشت. همچنین کسانی که در زمینه تجربی دیپلم دارند و به این شغل هم علاقه دارند از طریق دوره های کاربردی حضوری و غیر حضوری مثل پذیرش و نمونه گیری می توانند وارد این حوزه شوند.

نحوه ثبت نام آموزش تکنسین آزمایشگاه

آموزش تکنسین آزمایشگاه مجتمع آموزشی آپادانا | آموزشگاه آپادانا تبریز

هنرجویان پس از اتمام دوره میتوانند در آزمون دوره شرکت کرده و در صورت قبولی مدرک مربوطه را دریافت کنند . این مدرک دارای ارزش بین المللی بوده و دارنده آن میتواند در تمامی کشور های جهان از آن استفاده کند . اهمیت انجام آزمایشات پزشکی بر هیچ کس پوشیده نیست و همگان بر اهمیت این آزمایشات در تشخیص ودرمان و پیگیری درمان واقف هستند هم چنین اهمیت نمونه گیری در دنیایی که به سمت تکنولوژی حرکت می کند، بر کسی پوشیده نیست. دوره دستیار آزمایشگاه یا تکنسین آزمایشگاه یک دوره آموزشی شامل خواندن آزمایش، خونگیری، نمونه گیری و آموزش پذیرش آموزش داده می شود. به طور کلی در هر آزمایشگاه تشخیص طبی افرادی با سمت‌های کاری مختلف همچون کارشناس (تکنسین)، مسئول بخش (سوپروایزر بخش) و مسئول فنی مشغول به کار می‌باشند.

آزمایشگاه ها با انجام آزمایش های مربوط به تسهیل و بهبود روند درمان کمک می کنند. حتی در حالت عادی به افراد توصیه شود هر چند وقت، یک آزمایش چک آپ کامل بدهند. که در صورت وجود بیماری در همان گام های اولیه بتوان از آن جلوگیری کرده، و درمان را شروع کنند. پس از پایان این دوره ، کار آموزان برای اخذ گواهینامه آموزشی باید در آزمون ایرکاس شرکت کرده و نمره قبولی کسب نمایند. مدرسان آموزشگاه پارسیان از بهترین اساتید حوزه صنعت دانشگاه و سایر متخصصین حرفه های مختلف گزینش شده و یکی از بهترین ها در ضمینه کاری خود هستند. کارآموز ضمن مطالعه فیلم ها امکان ارتباط مستقیم با اساتید دوره و رفع اشکال را خواهد داشت.پس از مطالعه پک آموزشی و شرکت در آزمون آنلاین مدرک دوره صادر و از طریق پست برای کارآموزان ارسال می گردد.

  • که از طریق نام و یا شماره پرونده بیمار در سیستم های آزمایشگاهی انجام می شود.
  • مرحله سوم باید بنا به توسیه پزشک آزمایشگاه در صورت لزوم مراجعین را برای آزمایش مجدد راهنمایی نموده و تست های آزمایشی مختلف را تفسیر نمایید.
  • آمریکا – پیش بینی ها نشان می دهد میزان استخدام کارشناسان آزمایشگاه بین سال های۲۰۱۰  تا۲۰۲۰ ، رشد۱۵  درصدی و برای متخصصان آزمایشگاه (افراد دارای مدارک عالی) رشد ۱۱ درصدی خواهد داشت.
  • هدف از برگزاری دوره های آموزش میکروتیک، یادگیری چگونگی پیاده سازی و مدیریت شبکه های مبتنی بر تجهیزات میکروتیک می باشد.