آزمایش ترجمه زنده مبتنی بر هوش مصنوعی در Galaxy S24 Ultra در سن خوزه، کالیفرنیا – اتاق خبر جهانی سامسونگ

آزمایش ترجمه زنده مبتنی بر هوش مصنوعی در Galaxy S24 Ultra در سن خوزه، کالیفرنیا - اتاق خبر جهانی سامسونگ

چه در یک جلسه کاری باشید، چه در سفر به خارج از کشور یا رزرو رستوران، ارتباط کلیدی است. در 17 ژانویه، زم، که Samsung Electronics جدیدترین مجموعه محصولات گل،ی خود را با فناوری Galaxy AI منتشر کرد، این شرکت همچنین از یک مترجم شخصی در جیب شما رونمایی کرد. با قابلیت ترجمه زنده Galaxy S24 Ultra، صحبت ، با هر ،ی در تلفن به زبان دیگر ناگهان آسان‌تر می‌شود — مهم نیست که شخص دیگر از چه نوع دستگاهی استفاده می‌کند.

اتاق خبر سامسونگ قابلیت ترجمه زنده را با تماس با یک رستوران محلی مدرن ایتالیایی-آمریکایی در مرکز شهر سن خوزه، کالیفرنیا آزمایش کرد. در اینجا تجربه دست اول و چگونگی این نوآوری در حال ش،تن موانع زب، و تغییر نحوه ارتباط کاربران است.

ترجمه زنده: در هر زمان و به هر زب، با مردم، مکان ها و فرهنگ ها ارتباط برقرار کنید

برای رزرو، یک ویرایشگر کره ای از اتاق خبر سامسونگ ابتدا دکمه Live Translate را در Galaxy S24 Ultra فشار داد و سپس شماره را گرفت. هنگامی که او با یک کارمند رستوران ارتباط برقرار کرد، یک پیام خودکار اعلام کرد: «سلام. این تماس در حال ترجمه و زیرنویس زنده است.»

▲ Samsung Newsroom با استفاده از Live Translate برای رزرو با رستوران تماس گرفت.

“سلام، چگونه میتوانم کمکتان بکنم؟” یک مهماندار رستوران در خط دیگر پاسخ داد. سردبیر اتاق خبر به زبان کره ای پاسخ داد: «سلام! من می خواهم برای این پنجشنبه ساعت 13:30 رزرو کنم. پس از م، برای شنیدن ترجمه، رستوران تعداد کل افراد را درخواست کرد. سردبیر به زبان کره ای ادامه داد: «شش. آیا می توانم برای یک صندلی در پنجره رزرو کنم؟ سپس ویژگی Live Translate این پیام را به ،یسی به کارمند رستوران منتقل کرد.

▲ قابلیت ترجمه زنده در Galaxy S24 Ultra. فرقی نمی‌کند چه ،ی طرف مقابل باشد – قابلیت ترجمه زنده Galaxy S24 Ultra با همه انواع تلفن‌ها کار می‌کند.

※ سرعت GIF برای خوانایی بهتر تنظیم شده است.

قابلیت ترجمه زنده گل،ی اس 24 اولترا از حدا،ر 13 زبان در زمان راه اندازی پشتیب، می کند و ترجمه صوتی و متنی روی صفحه مکالمات را ارائه می دهد. زبان مورد استفاده برای هر فردی که با او تماس گرفته شده را به خاطر می آورد و به طور خودکار آن را برای تماس های بعدی تنظیم می کند. به‌علاوه، در همه انواع تلفن‌ها – حتی تلفن ثابت – یکپارچه عمل می‌کند. وقتی سردبیر کره ای برای اولین بار آن را امتحان کرد، از اینکه چگونه بلافاصله مانع زب، ناپدید شد، شگفت زده شد.

در روز رزرو، اتاق خبر سامسونگ از رستوران بازدید کرد تا با مدیر کل رستوران، Drianna Cardarelli، بنشیند و نظر او را در مورد ترجمه زنده برای Galaxy S24 Ultra جویا شود.

▲ Samsung Newsroom ع، های عالی از ناهار خود با Galaxy S24 Ultra گرفت.

Drianna به اشتراک گذاشت: “من فکر می کنم برای مهمان نوازی عالی است، به خصوص برای مهمان، که ،یسی صحبت نمی کنند.” “من فکر می کنم که این به بسیاری از مهمانان کمک می کند تا احساس راحتی بیشتری برای تماس با رستوران با سوال به جای تماس با ما از طریق ایمیل یا پلت فرم رزرو آنلاین ما داشته باشند.”

او Live Translate را ابزاری ارزشمند برای موقعیت‌هایی می‌دانست که تماس تلفنی ساده‌تر از استفاده از یک پلتفرم آنلاین است، چه برای برنامه‌ریزی رویداد یا پرس و جو در مورد فرصت‌های شغلی. دریانا توضیح داد: «گاهی اوقات، ما مهمانان اسپ،ایی زبان زیادی داریم. “خیلی خوب خواهد بود اگر آنها فقط از درخواست صحبت با ،ی که به زبان اسپ،ایی مسلط است عبور کنند. آنها می توانند از بروز هر گونه مشکلی اجتناب کنند – موانع زب، از بین رفته است.

▲ Samsung Newsroom ع، های عالی از ناهار خود با Galaxy S24 Ultra گرفت.

ترجمه زنده یکی از بسیاری از ویژگی‌های Galaxy S24 Ultra است که از هوش مصنوعی روی دستگاه پشتیب، می‌کند و تماس‌های تلفنی را خصوصی و ایمن نگه می‌دارد. علاوه بر این، این هوش مصنوعی روی دستگاه حتی در مقایسه با نسخه آنلاین، به سرعت تماس ها را پردازش می کند.

Galaxy AI امکانات را برای کاربران Galaxy گسترش می دهد و آنها را قادر می سازد تا به روش های جدید متصل شوند و ایجاد کنند. ترجمه زنده برای Galaxy S24 Ultra به ش،تن مرزها کمک می‌کند تا به همه کمک کند تا به زبان‌های دیگر به‌طور یکپارچه ارتباط برقرار کنند. برای اطلاع از به‌روزرس،‌های بیشتر در مورد چگونگی آغاز عصر جدید هوش مصنوعی موبایل توسط سامسونگ، با اتاق خبر سامسونگ همراه باشید.

]
منبع: https://news.samsung.com/global/galaxy-unpacked-2024-breaking-language-barriers-trying-out-ai-powered-live-translate-on-galaxy-s24-ultra-in-san-jose-ca?utm_source=rss&utm_medium=direct

رنگ مو، لاک ناخن و صورت در دوران بارداری.